Kapja e 1.4 ton kanabis në Kavajë, arrestohet në Tepelenë një prej të implikuarve

Publikuar tek: aktualitet, më 20:12 13-03-2018 Kapja e 1.4 ton kanabis në Kavajë, arrestohet në Tepelenë një prej të implikuarve

Është arrestuar nga Policia në Tepelenë një person i implikuar në ngjarjen e 2017-ës në Kavajë ku u sekuestruan 1.4 ton kanabis.

Shtetasi me inicialet B.B nga Tepelena është arrestuar në një lokal të qytetit. Sipas policisë, ai i shpëtoi operacionit të Kavajës të vitit të kaluar, operacion në të cilin u arrestuan 3 persona dhe u shpallën në kërkim 3 të tjerë. Këta persona u akuzuan për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Makina përplas 12-vjeçarin, shoqërohet në polici drejtuesi
Gazetarja “ia plas” në fytyrë Muç Nanos: Më mirë se sa të shikoj pleq që s’kanë bërë ndonjëherë gol në jetën e tyre »
Article Logic
Execution time: 0.011254072189331
array(1) { ["section"]=> string(87) "kapja-e-1-4-ton-kanabis-ne-kavaje-arrestohet-ne-tepelene-nje-prej-te-implikuarve-113162" }