Kapja e kokainës në Durrës, reagon delegacioni i BE në Shqipëri

Publikuar tek: politike, më 19:34 28-02-2018 Kapja e kokainës në Durrës, reagon delegacioni i BE në Shqipëri

Delegacioni i Bashkimit Europian në Shqipëri ka reaguar për kapjen e një sasie rekord prej 614 kilogram kokainë në Portin e Durrësit.

Be përshëndet punën e Policisë së Shtetit dhe Doganave për kapjen e ngarkesës së drogës me vlerë 160 milion euro.

“BE përshëndet doganat shqiptare dhe policinë për bashkëpunimin e sukseshëm në kapjen e 614 kilogram kokainë në portin e Durrësit. Urime dhe të rritet lufta kundër krimit të organizuar edhe më shumë”, shkruan Delegacioni i BE.

sdfwergf34g3g3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010324954986572
array(1) { ["section"]=> string(69) "kapja-e-kokaines-ne-durres-reagon-delegacioni-i-be-ne-shqiperi-111795" }