Kapsolla dhe hashash në autobusin Sarandë-Ninat, pritet arrestimi i shoferit

Publikuar tek: aktualitet, më 16:12 07-08-2015 Kapsolla dhe hashash në autobusin Sarandë-Ninat, pritet arrestimi i shoferit

Ndalohet autobusi i linjës Sarandë-Ninat.

Në këtë autobus është janë gjetur kapsolla dhe një pako hashash. Menjëherë janë shoqëruar 3 persona, ndërsa pritet edhe arrestimi i shoferit. Kapsollat dhe pakoja e hashashit u sekuestruan nga policia nën cilësinë e provës materiale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Stuhia bllokon aksin Fushë Krujë-Tiranë, radha e makinave në 3 km
Ministria i thotë “JO” Crown Agent pas dështimit me doganat »
Article Logic
Execution time: 0.011515140533447
array(1) { ["section"]=> string(81) "kapsolla-dhe-hashash-ne-autobusin-sarande-ninat-pritet-arrestimi-i-shoferit-17945" }