'Kaq e kishte dhe Goldi'! Arian Agushi i jep fund beqarisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:26 09-04-2020 'Kaq e kishte dhe Goldi'! Arian Agushi i jep fund beqarisë Gold AG dhe Hoxhë Ahmed Kalaja

Reperi shqiptar Arian Agushi, i njohur nga të gjithë si Gold AG, është martuar.

Këngëtari i njohur për këngët e tij patriotike, duket se i ka dhënë fund beqarisë në kohë koronavirusi.

Lajmin e gëzuar e ka bërë me dije hoxha Ahmend Kalaja. Përmes një shënimi në facebook, hoxha shkruan: Kaq e pati dhe Goldi...

92456861_3118448761519720_4792762818879291392_o_copy.jpg

Postimi i plotë

Kaq e kishte edhe Goldi...
Shumë i gëzuar shumë i privilegjuar që e dirigjova Nikahun/ Kurorëzimin/ Celebrimin e vëllait tim; Arjan Agushit, Gold AG edhe kisha nderin tja uroja i pari; BAREKALLAHU LEKUMA... Allahu ju bekofte, lumturofte, te mira e bekime e bashke si ketu edhe ne boten tjeter! U trashegofshi me miresi begati e kenaqesi te Zotit!
Amin!

92823361_3118448814853048_8109254595399647232_o_copy.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090858936309814
array(1) { ["section"]=> string(62) "kaq-e-kishte-dhe-goldi-arian-agushi-i-jep-fund-beqarise-201999" }