Kaq pak? Ka pasuri më shumë se 900 milionë dollarë, por ja sa para’ mban në xhep politikani shqiptar

Publikuar tek: rajon, më 23:45 31-10-2020 Kaq pak? Ka pasuri më shumë se 900 milionë dollarë, por ja sa para’ mban në xhep politikani shqiptar

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, është një nga shqiptarët më të pasur, pasi pasuria e tij kap shifrën e mbi 900 milionë dollarëve.

Por në një intervistë Pacolli ka thënë që me vete në xhep mban vetëm 20-30 euro.

I pyetur nëse është impresionuar kur ka fituar milionin e parë, ai ka thënë “jo, nuk më është dukur shumë interesant”.

“Nuk më impresionoi pasuria ime kur fitova milionin e parë. Nuk më është dukur aq interesant”, tha Pacilli?

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Situatë e rënduar edhe në Malin e Zi, 7 vikima dhe 275 raste të reja me COVID në 24 orët e fundit
Tragjike/ Po kthehej nga puna me motor, aksidentohet për vdekje 28-vjeçari shqiptar në Itali »
Article Logic
Execution time: 0.011327981948853
array(1) { ["section"]=> string(104) "kaq-pak-ka-pasuri-me-shume-se-900-milione-dollare-por-ja-sa-para-mban-ne-xhep-politikani-shqiptar-225975" }