Kaq shumë harmoni...njihuni me familjen e madhe të Ermal Mamaqit (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:53 17-02-2017 Kaq shumë harmoni...njihuni me familjen e madhe të Ermal Mamaqit (FOTOT)

Ermal Mamaqin dhe Amarda Toskën i njohim prej vitesh, madje edhe përpara se ata të njihnin e të dashuronin njëri-tjetrin.

E kanë nisur herët karrierën televizive, gjatë rrugëtimit të së cilës u bënë çifti i famshëm e i dashur që janë sot. E duke qenë të tillë, sigurisht kuptohet që kurioziteti për të zbuluar detaje private nga jeta e tyre është gjithnjë i madh. E një pjesë e rëndësishme e jetës së tyre është edhe familja e secilit.

Sot po iu prezantojmë me pjesën tjetër të familjes Mamaqi, marrë shkas nga një album ditëlindjeje. Vëllai i Ermalit i cili është DJ, Ermiri, ka ndarë me të gjithë imazhe nga dita kur babai i tyre kishte ditëlindjen. Atë ditë qëlloi që aktori bashkë me prezantuesen dhe të birin Joel ndodheshin jashtë vendit, për pushime dimërore, shkruan revista who.

 Ndaj prindërit e tij festuan me Ermirin, bashkëshorten e tij dhe fëmijën e tyre. Një album momentesh të lumtura nga gjysma tjetër e familjes.

htr.jpgnfghy.jpg6TUJ.jpghdfth.jpgtgh.jpghfth.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029782056808472
array(1) { ["section"]=> string(74) "kaq-shume-harmoni-njihuni-me-familjen-e-madhe-te-ermal-mamaqit-fotot-69087" }