Karantina e çiftit presidencial, Monika flet për Ilirin: Dashuri e madhe ka plasur tani por pas operacionit s’bëj dot fëmijë tjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:38 25-03-2020 Karantina e çiftit presidencial, Monika flet për Ilirin: Dashuri e madhe ka plasur tani por pas operacionit s’bëj dot fëmijë tjetër Ilir Meta, Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, e karantinuar në shtëpinë e saj, ka folur për bashkëshortin, Presidentin Ilir Meta duke thënë se tani ka “plasur dashuria” mes tyre.

Por siç tregoi Kryemadhi për ‘Ftesë në 5’ pas ndërhyrjes vitin e kaluar, ajo nuk mund të bejë më fëmijë.

“Tani dashuria e madhe ka plasur. Po po kjo është e vërtetë. Tani mundësi për fëmijë te katërt nuk kemi. Mbas operacionit që kam bërë vjet në qershor unë nuk kam më mundesi për te bërë një fëmijë tjetër kështu qe do u gëzohem këtyre tre fëmijëve që m’i ka falur zoti që janë sa e gjithë bota dhe i lutem zotit mëngjes drekë darkë që ata të jenë të shëndetshëm”, tha Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013538122177124
array(1) { ["section"]=> string(136) "karantina-e-ciftit-presidencial-monika-flet-per-ilirin-dashuri-e-madhe-ka-plasur-tani-por-pas-operacionit-s-bej-dot-femije-tjeter-200073" }