Karantina sjell pasojat e para, koshat e plehrave të tejmbushur, lagjet kundërmojnë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:08 14-03-2020 Karantina sjell pasojat e para, koshat e plehrave të tejmbushur, lagjet kundërmojnë (FOTOT) Shkoder

Këto janë pamjet që vijnë nga lagjet e Shkodrës, Gjuhadol dhe Sarreq, por në fakt, kjo tablo e shëmtuar është edhe në shumë qytete të tjera.

 

Njerëzit janë mbyllur brenda për shkak të masave të marra ndaj COVID 19 ndërsa koshat e plehrave mbushen e tejmbushen orë pas ore.

Por nuk duhet harruar që higjiena është elementi thelbësor në këtë luftë me virusin ndaj kompanitë përgjegjëse duhet të pastrojnë e dezinfektojnë më shpesh se zakonisht.

90235942_2797131577008264_3035422674219171840_n.jpg

89511997_877003929403225_2613416384763265024_n.jpg

90332854_519971238905559_1497054642507350016_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093929767608643
array(1) { ["section"]=> string(94) "karantina-sjell-pasojat-e-para-koshat-e-plehrave-te-tejmbushur-lagjet-kundermojne-fotot-198644" }