Kartolina e Sara Hoxhës për Krishtlindje ka vetëm një protagonist

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:35 25-12-2017 Kartolina e Sara Hoxhës për Krishtlindje ka vetëm një protagonist

Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e “Top Media” ka vendosur që në urimin e saj për Krishtlindje të ketë vetëm një protagonist, vogëlushin e saj London Noor. 

Në fakt Sara nuk mund të kishte gjetur mënyrë më të mirë për të uruar njerëzit që e ndjekin.

Në foton e publikuar në rrjetet sociale, vogëlushi i Sara Hoxhës u ka falur të gjithëve një buzëqeshje poshtë pemës së zbukuruar. Sakaq, krah fotos Sara shkruan: “Uroj që Krishtlindjet të jenë po aq të lumtura sa tonat, të mbushura plot dashuri”.

Fotot që publikon Sara në rrjetet sociale me djalin e saj janë të shumta, dhe sigurisht nuk mund të mungonte një e tillë për Krishtlindje. 

Screenshot_6.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098199844360352
array(1) { ["section"]=> string(72) "kartolina-e-sara-hoxhes-per-krishtlindje-ka-vetem-nje-protagonist-104313" }