Kartoni i kuq dhe lotët e Ronaldos, shpërthejnë ironitë në internet

Publikuar tek: sport, më 22:19 19-09-2018 Kartoni i kuq dhe lotët e Ronaldos, shpërthejnë ironitë në internet

Kartoni i kuq i marrë prej Ronaldos në ndeshjen e sotme kundër Valencias në Champions League rezultoi të ishte surpriza e mbrëmjes, me portugezin që la fushën e lojës që në pjesën e parë në debutimin me fanelën e Juventus në këtë kompeticion.

E natyrisht që dramatizmi i Ronaldos pas vendimit të gjyqtarit nuk mund të kalonte pa u vënë re, me mimikën dhe lotët e 33-vjeçarit që u bënë menjëherë objekt tallje në rrjetet sociale

ronaldo-1-1.jpgronaldo-5-1.jpgronaldo-4-1.jpgronaldo-3-1.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075750350952148
array(1) { ["section"]=> string(73) "kartoni-i-kuq-dhe-lotet-e-ronaldos-shperthejne-ironite-ne-internet-134957" }