Kartoni i kuq për Berishën dhe penallti? Ja çfarë shkruan media spanjolle

Publikuar tek: sport, më 12:05 13-11-2016 Kartoni i kuq për Berishën dhe penallti? Ja çfarë shkruan media spanjolle Media spanjolle per penalltine e shkaktuar nga Etrit Berisha

“Kjo është penalltia më e rrallë e vitit” shkruan media spanjolle Marca, duke dhënë episode të ndeshjes se djeshme mes Shqipërisë dhe Izraelit që mbaroi me rezultatin 3 me 0 në favor të miqve. 

U akordua penalltia, sipas gazetës spanjolle, edhe pse gjyqtari e kishte vazhduar ndeshjen dhe kishte lënë topin të shkonte në anën tjetër të fushës.

Ndërsa është sinjalizuar nga gjyqtari anësor për episodin që kishte ndodhur mes Zahavit dhe Etrit Berishës në fushën e lojës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037517070770264
array(1) { ["section"]=> string(78) "kartoni-i-kuq-per-berishen-dhe-penallti-ja-cfare-shkruan-media-spanjolle-59377" }