Kashar/ Tenton të kalojë rrugën, makina përplas për vdekje këmbësorin (PAMJE TË RËNDA)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:25 29-12-2018 Kashar/ Tenton të kalojë rrugën, makina përplas për vdekje këmbësorin (PAMJE TË RËNDA)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Tiranë-Durrës, afër kthesës së Kasharit.

Një person, i cili ka tentuar të kalojë nga ana tjetër e rrugës, është përplasur nga një makinë dhe ka gjetur vdekjen.

Identiteti i viktimës është ende i pazbuluar, ndërkohë policia po punon për zbardhjen e aksidentit.

Foto të siguruara nga newsbomb.al:

48930739_2176493389038291_282221815688855552_n.png

48981154_437559283447045_3691496142912094208_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023658990859985
array(1) { ["section"]=> string(89) "kashar-tenton-te-kaloje-rrugen-makina-perplas-per-vdekje-kembesorin-pamje-te-renda-146977" }