Kastriot Islami ironizon Ramën: Pushime në Dhërmi por e ndjek fantazma e Lalzit

Publikuar tek: politike, më 22:10 12-08-2015 Kastriot Islami ironizon Ramën: Pushime në Dhërmi por e ndjek fantazma e Lalzit

Kryeministri Edi Rama, në një ntervistë për një të përditshme, mohoi zërat e joalicionit me Partinë Demokratike dhe ndryshimet në qeveri.

 Rama e krahasoi koalicionin PS-PD, si të xhirohej Pretty Ëoman në version indian të Bollyëood-it me protagonistë Kaç Islamin dhe Lulzim Bashën në vend të Julia Roberts dhe Richard Gere.

Ndërsa deputeti i Partisë Demokraike i është kundërpërgjigjur nga faqja e tij në facebook duke shkruar se: “Rama edhe kur lahet me Xhulian në Dhërmi e mundojnë fantazmat e Ricardit në drekën me ngjala ne Gjirin e Lalzit … Kam qeshur me te madhe se artikulli “Dekriminalizimi, Rama bën kurban Metën” e ka përcëlluar dhe e ka bere t’i flasë subkoshienca… Vajmedet për këtë Pretty kryeministër.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098040103912354
array(1) { ["section"]=> string(84) "kastriot-islami-ironizon-ramen-pushime-ne-dhermi-por-e-ndjek-fantazma-e-lalzit-18268" }