Kastriot Islami sulmon ashpër Ramën në Parlament: Të kam nxjerrë nga zyra se ishe i palarë (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 18:39 04-06-2015

Replika të ashpra janë shkëmbyer sot në Parlament mes deputetit ish-socialist, Kastriot Islamit dhe kryeministrit Rama.

Replikat kanë arritur deri në fyerje në një dialog si më poshtë

Rama - Islamit: "Mos e tensiono bisedën Kukësi aty është , Hasani aty është, aleanca jonë aty është 21 qershori po vjen dhe në Kukës jam i bindur se do marrësh një mesazh nga qytetarët që do të vlejë ty, do i vlejë gjithë partisë.

Ndoshta 23 qershori ishte shok shumë i fortë mbase 21 qershori ju ftillon që të kuptoni se e keni lënë këtë vend pa opozitë dhe e keni kthyer opozitën në një tufë njerëzish që mblidhen te parlamenti dhe flasin përçart".

Islami: Ik mor rrugaç

Rama: Kjo është e vërteta

Islami: Rrugaç..

(Rama qesh)

Rama: Më falni se u preka

Islami: Je rrugac mbaje gojën kur flet

Islami: Të kam nxjerrë jashtë nga zyra unë se ishe i palarë dhe flet për pastërti

Rama: Po po

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010205984115601
array(1) { ["section"]=> string(101) "kastriot-islami-sulmon-ashper-ramen-ne-parlament-te-kam-nxjerre-nga-zyra-se-ishe-i-palare-video-12690" }