Kastro në plazh me “Xhan-in” e tij të dashur për të gjithë shqiptarët (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:45 24-07-2016 Kastro në plazh me “Xhan-in” e tij të  dashur për të gjithë shqiptarët (FOTO)

Kastro Zizo po shijon pushimet nën shoqërinë e këngëtares së dashur Dafina Zeqiri.

Ai ka postuar një foto në Instagram në krah të Dafinës të cilës i drejtohet me fjalët “Xhan  Xhan’ .

Ata duken shumë të lumtur sëbashu. Duket se pushimet po i shijojnë në maksimum nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Dafina kohët e fundit ka bërë disa ndryshime në “look”-un e saj, dhe një ndër to është modeli i flokëve, me të cilët ngjan shumë bukur. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017840147018433
array(1) { ["section"]=> string(78) "kastro-ne-plazh-me-xhan-in-e-tij-te-dashur-per-te-gjithe-shqiptaret-foto-47595" }