Kastro për foton e tij duke bërë seks: Më lumtë rr***a themi ne nga Permeti! Jep edhe një këshillë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:33 18-02-2016 Kastro për foton e tij duke bërë seks: Më lumtë rr***a themi ne nga Permeti! Jep edhe një këshillë

Revoltohet këngëtari pas fotos së tij duke bërë seks dhe i jep një leksion ‘’popullit frikacak’’: ‘’Më lumtë rr***a themi ne nga Permeti...bëni more dhe ju...jepini, zbukuroni ose shëmtoni rracën’’, shkruan ai.

Duket se Kastro nuk i ka pritur mirë reagimet e njerëzve, të cilët e kanë quajtur karagjoz.

Komenti i plotë i Kastro Zizos:

“Hahaha...cfare populli frikacak! Çfare spordhjakerish qe merren me nje foto timen sikur isha duke bere sex! Hahaha...edhe sikur?! Me lumte rr***a themi ne nga Permeti...beni more dhe ju...jepini, zbukuroni ose shemtoni rracen. Karagjoz...haha..me quajne karagjoz! Kush karagjoz, une?! Hahaha...pordha ime Po..ajo eshte karagjoze dhe jo karagjozlliqet qe i bej me qejf duke nxjerre foto ne nje salle Tatoo-je duke ju dhene drejtime sic me do' mendja ime...

Ju hugsoj dhe: Beni sex te mbrojtur!

Mpuq...

P.s çdo gje ndodh ne nje studio Tatoo-je!’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.29197192192078
array(1) { ["section"]=> string(100) "kastro-per-foton-e-tij-duke-bere-seks-me-lumte-rr-a-themi-ne-nga-permeti-jep-edhe-nje-keshille-32890" }