Kastro për jetë nate në club-in e Tiranës por nxehet keq: Lloj e soj k*rve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:26 30-04-2016 Kastro për jetë nate në club-in e Tiranës por nxehet keq: Lloj e soj k*rve

Këngëtari i njohur Kastro Zizo mbrëmë ka qenë për “jetë nate” në një nga club-et në kryeqytet por është revoltuar sa s’thuhet.

Pa çensurë dhe pa pika-pika... Kastro shkruan ekzaktësisht kështu:

“Lloj e soj kurve neper clubet e nates vetem linesi i ka ngel pa nxjerr...sa heq bluzen dhe del me kanatiere nje mashkull vine dhe e shoqerojne kta "badikardet" per thyerje etike! Ahh si nuk kam nje grusht te forte ti çaj arrat pa çekiç!”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.092704057693481
array(1) { ["section"]=> string(79) "kastro-per-jete-nate-ne-club-in-e-tiranes-por-nxehet-keq-lloj-e-soj-k-rve-39138" }