Kastro Zizo bën sqarimin lidhur me lajmin e fejesës së tij: Ndjesë për zhurmën...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:29 30-12-2017 Kastro Zizo bën sqarimin lidhur me lajmin e fejesës së tij: Ndjesë për zhurmën...

Këngëtari i njohur Kastro Zizo para pak ditësh përhapi lajmin se do të fejohej.

 Ai shpërnndau për të gjithë miqtë e tij ftesat e ceremonisë duke i njoftuar për orën dhe vendin.  Por kjo e gjitha rezultoi të ishte një rreng, pasi asnjë fejesë nuk po ndodhte.

Kjo mesa duket i ka indinjuar së tepërmi miqtë e Kastros, të cilët shkuan në vendin ku do të bëhej fejesa dhe nuk gjetën askënd.

Ditën e sotme Kastro ka bërë një sqarim lidhur me gjithë këtë histori. “Miq,what’s app-i im ka qenë i hakuar.  Ndjesë për zhurmën.  As jam fejuar, as ne plan se kam. Flm dhe ndjesë sërish.”

Këtë ka shkruar këngëtari në një postim në rrjetin socjal Instagram.  Mesa duket Kastro e ka shumë seriozisht me thashethemet që qarkullojnë rreth tij kështu që më në fund ka vendosur pikat mbi I.

msg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Surpriza për Metën, vajza e vogël Era i bën pyetjen që nuk e priste…
Me çifteli dhe këngë, Meta uron festat e fundvitit për shqiptarët (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011353969573975
array(1) { ["section"]=> string(84) "kastro-zizo-ben-sqarimin-lidhur-me-lajmin-e-fejeses-se-tij-ndjese-per-zhurmen-104978" }