Kastro Zizo beqar, i jep fund lidhjes së dashurisë dhe bën njoftimin për...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:17 08-08-2015 Kastro Zizo beqar, i jep fund lidhjes së dashurisë dhe bën njoftimin për... Kastro Zizo

Këngëtari Kastro Zizo është i lirë. Kastro i ka dhënë sot fund lidhjes së tij të dashurisë dhe një gje të tillë e ka bërë publike për të gjithë fansat e ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Kastro madje, e ka vënë ktë “event” edhe në krye të faqes së tij duke njoftuar kështu...të interesuarat.

Foto që ka zgjedhur për të ilustruar ndarjen e tij është kjo foto ku këngëtari ka një “look” të çuditshëm, që duke i shtuar edhe peshqirin në kokë, shkon fiks për rastin.

 Kush ka qenë e dashura e Kastros ne këtë nuk e dimë, pasi ai është mjaft i rezervuar që pas ndarjes nga partneret e tij të mëparshme me të cilat ka edhe dy fëmijë, Dankanin dhe Nian, motivet e jetës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028800964355469
array(1) { ["section"]=> string(77) "kastro-zizo-beqar-i-jep-fund-lidhjes-se-dashurise-dhe-ben-njoftimin-per-17995" }