Kastro Zizo foto duke bërë seks, ajo i ngul thonjtë në fytyrë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:37 17-02-2016 Kastro Zizo foto duke bërë seks, ajo i ngul thonjtë në fytyrë...

Është bërë tashmë një model viral, ai i fotove duke bërë seks. Pas rreperit Noizy, e ka provuar edhe Kastro Zizo.

Kastro ka publikuar foton që e tregon në një moment intim, ku kryen marrëdhënie seksuale. Vajza është poshtë tij, me duart e nxjerra, dhe thonjtë i prekin fytyrën e këngëtarit.

‘’Ditë e re, nafuck e re!’’, shkruan Kastro. ‘’Nafakë’’ do të thotë kësmet, por Kastro ka menduar që pjesën e dytë të fjalës ta zëvendësojë me fjalën në anglisht ‘’Fuck’’. Dhe të gjithë e kuptojnë për çfarë e ka fjalën...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010002851486206
array(1) { ["section"]=> string(66) "kastro-zizo-foto-duke-bere-seks-ajo-i-ngul-thonjte-ne-fytyre-32802" }