Kastro Zizo i shokuar: Masha më kërkonte mua por unë nuk isha. Kurrë nuk jam...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:46 26-04-2016 Kastro Zizo i shokuar: Masha më kërkonte mua por unë nuk isha. Kurrë nuk jam...

Kastro Zizo ndjehet i shokuar. Kjo për shkak të lidhjes së veçantë që kishte me macen e tij. Këngëtari rrëfen se teksa po ktheheshe në shtëpi, shiu binte dhe Masha, macja e tij e vockël shkoi. Kastro thotë se ai nuk ishte aty kur ajo e kërkonte. “Unë kurrë nuk jam”, shkruan këngëtari.

“Sonte, kthehem në banesë dhe askush s'më priti. Shiu binte dhe ajo qendronte fshehur për t’me thënë të drejtën dhe të vërtetën. Shiu binte...
Ajo nuk fliste...
Macja, Masha e vockël shkoj...nuk duroi dot më...nëpër shkallë si një "Drenushe" kërkonte mua por unë nuk isha. Unë kurrë nuk jam.
Masha po kërkon dashurinë e vërtetë...”, përmbyll Kastro duke pohuar se nëse kthehet “derën e ka çel” .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028558969497681
array(1) { ["section"]=> string(80) "kastro-zizo-i-shokuar-masha-me-kerkonte-mua-por-une-nuk-isha-kurre-nuk-jam-38694" }