Kastro Zizo, krenohet me të birin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:48 15-02-2015 Kastro Zizo, krenohet me të birin

Kleviz Bega, i njohur nga publiku si Kastro Zizo, ka publikuar si rrallë herë një foto të djalit të tij Dankan.

Dankan është vogëlushi i cili ka ardhur në jëtë nga martesa e parë e këngëtarit dhe mesa duket, është një djalosh i shkëlqyer.

Kastro ka ndarë me ndjekësit e tij në “instagram” fletoren e detyrave të shkollës së Dankanit i cili është vlerësuar nga mësuesja  me “Shkëlqyeshëm.”

“S’ka kili-mili me ne . Vetëm shkëlqyeshëm”, përmbyll me krenari këngëtari.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088520050048828
array(1) { ["section"]=> string(37) "kastro-zizo-krenohet-me-te-birin-3439" }