Kastro Zizo poston fotot “antike” me Ajola Xoxën dhe Arbana Osmanin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:30 04-07-2016 Kastro Zizo poston fotot “antike” me Ajola Xoxën dhe Arbana Osmanin

Këngëtari Kastro zizo duket se është kapur nga nostalgjia pasi ka vendosur të postojë në profilin e tij disa fotografi të rralla nga adoleshenca.

Ai ka postuar disa foto me Ajola Xoxën dhe Arbana Osmanin në fillimet e karrierës së tij ndoshta rreth viteve 2000 kur ishte pjesë e "2 Farm". Nxënës të shkollës së mesme “Petro Nini Luarasi”, bashkë me Katron, kanë qenë edhe artistë të tjerë të njohur si Genti Lako, gazetari Eni Shehu, Elinara Shehu etj.

Sdfgdfgghjhkhjkjktyrhot_1.jpg

Screemra4nshot_1.jpg

Screenmeensd34shot_1.jpg

Screeasf444hot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18980002403259
array(1) { ["section"]=> string(71) "kastro-zizo-poston-fotot-antike-me-ajola-xoxen-dhe-arbana-osmanin-45517" }