Kastro Zizo provokon fansat e vet me një shaka të pavend: Lidh shaminë në kokë dhe thotë "jam me kancer"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:28 20-07-2019 Kastro Zizo provokon fansat e vet me një shaka të pavend: Lidh shaminë në kokë dhe thotë

Këngëtari i njohur Kastro Zizo, tashmë edhe moderator, ka provokuar fansat e vet me një shaka të pavend.

Pak orë më parë, këngëtari ka hedhur një foto me një mace në Instagram, ku deklaron se janë të dy me kancer.

'JEMI TE 2 ME KANCER djali me lule në kokë Nina balerina', shkruan këngëtari, ndërkohë ka bërë një tjetër postim në Instastory.

'Ti ma mposht... Kot fare!... Kishte dy ditë pa ngrënë. Kancer?! Jo m'ka marrë malli', shkruan Kastro duket nënkuptuar se kjo ishte një shaka.

dthjgfk.jpg

aegrdh.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.01092004776001
array(1) { ["section"]=> string(108) "kastro-zizo-provokon-fansat-e-vet-me-nje-shaka-te-pavend-lidh-shamine-ne-koke-dhe-thote-jam-me-kancer-172753" }