Kastro Zizo shpërthen ndaj ish-bashkëshortes pasi ajo kërkoi kujdestarinë e vajzës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:40 23-08-2016 Kastro Zizo shpërthen ndaj ish-bashkëshortes pasi ajo kërkoi kujdestarinë e vajzës

Pasi Erleta Hoti, ish bashkëshortja e Kastro Zizos kërkoi një avokat për kujdestarinë e vajzës Nia, ai ka reaguar ashpër përmes një statusi në profilin e tij në Facebook.

Ndonëse statusi nuk ka adresë apo etiketim dyshohet se bëhet pikërisht fjalë për Erletën, shkruan Dritare.

“Është mirë të mos reagoj e të flas se si dikur bëje plane për të më hedhur vaj të nxehtë në vesh! Ti nuk e meriton të quhesh nënë. Se nëna ime e ndjerë edhe pse nuk ia hodhe një grusht dhe më ka mësuar të dua e të dhuroj dashuri… Nuk jam babai më i mirë në botë, po kush është fundja? Një ditë do të gjykohesh e të mohohesh nga ‘evlati’ yt. Deri atëherë Zoti pastë mëshirë për shpirtin tënd.” – shkruan Kastro në rrjete sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028765916824341
array(1) { ["section"]=> string(88) "kastro-zizo-shperthen-ndaj-ish-bashkeshortes-pasi-ajo-kerkoi-kujdestarine-e-vajzes-50649" }