Katastrofë për Real Madrid, i mund dhe Villareal, tani shkarkimi Zidane është shumë afër

Publikuar tek: sport, më 18:17 13-01-2018 Katastrofë për Real Madrid, i mund  dhe Villareal, tani shkarkimi Zidane është shumë afër

Real Madrid nuk është më ai i vjetshmi dhe për ta konfirmuar këtë gjë ka menduar “nëndetsja”, Villareali.

‘Blaugranat’ janë mundur pasditen e sotme me rezultatin 0 me 1 nga Villareal që e gjeti rrugën e rrjetës me 21-vjeçarin Pablo Fornals.

Pas kësaj humbje Real Madrid mund t’i thotë lamtumirë kampionatit dhe mund të fillojë të mendojë për të shkuar sa më larg në Champions League.

Kjo humbje që duket si kulmi i krizës te skuadra madrilene, mund të sjellë dhe shkarkimin e trajnerit Zidane që prej kohësh është vënë në diskutim nga mediat spanjolle. 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.045447111129761
array(1) { ["section"]=> string(93) "katastrofe-per-real-madrid-i-mund-dhe-villareal-tani-shkarkimi-zidane-eshte-shume-afer-106458" }