Kate Middleton vlerësohet me çmim si fotografe profesioniste për fotot që iu ka bërë fëmijëve (Foto)

Publikuar tek: bota, më 08:43 04-01-2017 Kate Middleton vlerësohet me çmim si fotografe profesioniste për fotot që iu ka bërë fëmijëve (Foto)

Kate Middleton nuk është vetëm një dukeshë, por tani edhe një fotografe e njohur në nivel kombëtar.

Ajo është vlerësuar me çmimin e “Royal Photographic Society”, që e ka shpallur edhe anëtare të nderit të përjetshme, për fotot që u ka bërë dy fëmijëve të saj, djalit 3-vjeçar, George dhe vajzës  1-vjeçare Charlote.

Çmimi i është dhënë asaj për “talent dhe entuziazëm”, e cila në disa raste ka fotografuar fëmijët, duke qenë në nivelin tradicional të një fotografeje profesioniste shkruan ‘Daily Mail’.

“Dukesha e Kembrixhit, shkruan shoqata në faqen e saj në “Facebook”,  ka pranuar ofertën tonë. E diplomuar në histori arti, dukesha ka një talent të lindur për fotografinë”.

kate1.jpgkate2.jpgkate3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ceremonia e marrjes së detyrës së Donald Trump, Hillary dhe Bill Clinton konfirmojnë pjesëmarrjen
Temperatura të ulëta në Shqipëri? Shihni si jetohet në qytetin më të ftohtë të botës »
Article Logic
Execution time: 0.012554168701172
array(1) { ["section"]=> string(104) "kate-middleton-vleresohet-me-cmim-si-fotografe-profesioniste-per-fotot-qe-iu-ka-bere-femijeve-foto-64551" }