Katër femra të dehura përleshen keq me njëra-tjetrën (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:31 06-07-2016 Katër femra të dehura përleshen keq me njëra-tjetrën (Video)

Katër femra të veshura mirë dhe me taka janë përfshirë një një sherr aq të egërr sa që edhe meshkujt që kanë qenë aty pranë duket ta kenë të vështirë t’i ndajnë.

Incidenti ka ndodhur në Kazakistan ndërsa momenti kur femrat përleshen duke qëlluar njëra-tjetrën edhe pse vështirë se qëndrojnë në këmbë, është filmuar me telefon dhe ka bërë xhirron e botës.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.054141044616699
array(1) { ["section"]=> string(64) "kater-femra-te-dehura-perleshen-keq-me-njera-tjetren-video-45745" }