Katër gratë e fuqishme të ekranit bashkë për një qëllim që tejkalon personalen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:13 11-10-2016 Katër gratë e fuqishme të ekranit bashkë për një qëllim që tejkalon personalen

E kush tha se gratë nuk mund të bashkëpunojnë me njëra-tjetrën? Ja faktet se si katër gra të fuqishme të ekraneve shqiptare janë bashkë për një qëllim madhor: prodhimin e një emisioni në interes të publikut shqiptar.

Fiori Dardha që pas largimit nga ‘’Fiks Fare’’ në ‘’Top Channel’’ gjeti një tjetër kanal ku të realizonte idenë e saj, të një emisioni investigativ. Në ‘’Ora News’’ Dardha gjeti dy bashkëpunëtore, dy gazetaret Mimoza Picari dhe Ilva Tare dhe artisten Rozana Radi. Ky nuk është dhe aq lajm i ri, por bashkimi i tyre po...

Tani të katërta gratë janë gati të japin maksimumin. ‘’Nga zhvillimet e ditës së sotme’’, shkruan Dardha në foton që shpërndan dhe mesa duket paska patur shumë…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096759796142578
array(1) { ["section"]=> string(84) "kater-grate-e-fuqishme-te-ekranit-bashke-per-nje-qellim-qe-tejkalon-personalen-55788" }