Katër notarë olimpik grabiten me armë në Rio

Publikuar tek: sport, më 18:05 14-08-2016 Katër notarë olimpik grabiten me armë në Rio

Notari amerikan Ryan Lochte së bashku me tre notarë të tjerë, janë grabitur me armë mbrëmjen e djeshme në Rio de Janeiro.

Fillimisht mediat amerikane raportuan për një situatë pengmarrje por Lochte pas ngjarjes se bëhej fjalë për një grabitje me armë. Ai, së bashku me tre notarë të tjerë ndodheshin në një festë kur disa persona të paidentifikuar iu kanë vendosur pistoletën në kokë.

“Na kërcënuan me armë dhe na rrëmbyen portofolët, vetëm kaq”, ka thënë Lotche për “NBC News”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026802062988281
array(1) { ["section"]=> string(50) "kater-notare-olimpik-grabiten-me-arme-ne-rio-49723" }