Katy Perry-n “e tradhëton” qeni, shpërndan numrin e telefonit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:14 03-04-2015 Katy Perry-n “e tradhëton” qeni, shpërndan numrin e telefonit

Katy Perry ka ndarë një video të shkurtër nën shoqërinë e qenit me fansat në profilet e saj sociale Instagram dhe Twitter.

Kjo ka qenë një pakujdesi nga ana e këngëtares e cila nuk ka marrë parasysh që në qaforen e qenit ishte shkruar numri i telefonit dhe fansat kanë mundur ta marrin menjëherë nga miku i saj me katër këmbë. Katy më pas e ka fshirë videon dhe ka fikur numrin për t’i shpëtuar shqetësimeve të 67 milionë fansave në Twitter dhe 16 milionë të tjerëve në Instagram.

Kjo nuk është hera e parë që një VIP çaktivizon numrin e telefonit. Vitin e kaluar, juristi i “The Voice UK” Blake Shelton kishte bërë publik numrin e kolegut Adam Levine duke e detyruar që ta ndërronte menjëherë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025315046310425
array(1) { ["section"]=> string(63) "katy-perry-n-e-tradheton-qeni-shperndan-numrin-e-telefonit-7767" }