‘’Kaubojsi’’ socialist në ‘’Facebook’’: Dëgjo z. Meta unë jam i bindur se ti ke forcë politike dhe ekonomike të më vrasësh…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:22 06-08-2016 ‘’Kaubojsi’’ socialist në ‘’Facebook’’: Dëgjo z. Meta unë jam i bindur se ti ke forcë politike dhe ekonomike të më vrasësh…

Deputeti ‘’kaubojs’’ Eduart Ndocaj mendon se Ilir Meta mund ta vrasë. Në një reagim të gjatë, ai shpjegon pse. ‘’Dëgjo z. Meta unë jam i bindur se ti ke forcë politike dhe ekonomike të më vrasësh, të më zhdukësh por jam i bindur se populli shqiptar edhe ty shumë shpejt do të tregojë vendin dhe sojit tënd anti shqiptar që u keni zënë frymën për 25 vjet rresht, jam i bindur se ky kërcenim në media që ti u bën kundërshtarëve të tu se do i eleminosh’’, shkruan socialisti Ndocaj.

''Unë e sulmoj që prej 3 vitesh duke e nxjerrë nga Lezha e nuk do të hesht derisa ta largoj nga politika. Tashmë më ka humbur durimi dhe nuk ka përse të funksionojë shumë logjika përballë kërcënimeve të Metës nëpërmjet disa mediave, Mapo dhe Tv Klan. Paralajmërimi është i qartë se nuk ka burrë që e shantazhon.

Dëgjo z. Meta unë jam i bindur se ti ke forcë politike dhe ekonomike të më vrasësh, të më zhdukësh por jam i bindur se populli shqiptar edhe ty shumë shpejt do të tregojë vendin dhe sojit tënd anti-shqiptar që u keni zënë frymën për 25 vjet rresht, jam i bindur se ky kërcenim në media që ti u bën kundërshtarëve të tu se do i eleminosh. Por SHBA dhe BE duhet të marrin masa ndaj një individi kaq të rrezikshëm dhe jo ta kalojnë në heshtje , unë jam mësuar me kërcënime zoti Meta, nuk është hera e parë që mi dërgon.'', thotë më tej ''Kaubojsi''.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020684003829956
array(1) { ["section"]=> string(118) "kaubojsi-socialist-ne-facebook-degjo-z-meta-une-jam-i-bindur-se-ti-ke-force-politike-dhe-ekonomike-te-me-vrasesh-48936" }