Kavajë, gjendet një person i mbytur në det, pranë Spillesë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:50 25-03-2017 Kavajë, gjendet një person i mbytur në det, pranë Spillesë

Gjendet një person i mbytur në det, pranë zonës së Spillesë në Kavajë. Personi, i cili dyshohet se i përket seksit mashkull u pikas nga peshkatarët gjatë ditës së sotme.

Sipas të dhënave paraprake, trupi i pajetë u gjet 10 milje larg kepit të Selitës nga një anije peshkimi në det. Ende nuk ka të dhëna të tjera lidhur me këtë ngjarje, por policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Një ditë më parë, në Sazan të Vlorë u gjet edhe një tjetër kufomë e dekompozuar, pasi ra në rrjetat e peshkatarëve. Kufoma u identifikua disa orë më vonë, si 60-vjeçari Numan Laze. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drogë dhe armë, e pabesueshme ku i gjeti policia e Kukësit (FOTO)
Flet izraeliti i ndaluar në Rinas për “pajisjen përgjuese”: Jam pajtuar nga një biznesmen »
Article Logic
Execution time: 0.010925054550171
array(1) { ["section"]=> string(62) "kavaje-gjendet-nje-person-i-mbytur-ne-det-prane-spillese-73107" }