Kë do shpëtonte Meta me parashutë, Bashën apo Ramën? Përgjigja që jep do ju shkrijë së qeshuri

Publikuar tek: politike, më 20:38 16-06-2017 Kë do shpëtonte Meta me parashutë, Bashën apo Ramën? Përgjigja që jep do ju shkrijë së qeshuri

Ilir Meta ka qenë sot i ftuar në emisionin Fiks Fare, ku mes shumë batutash e të qeshurash, presidenti i zgjedhur ka përcjellë mesazhe të qarta.

I pyetur me të njëjtin test që iu bë Edi Ramës, se kë do shpëtonte nga një aeroplan që bie, Bashën apo Ramën, Meta tha se do i shpëtonte të dy.

Fiksi: Ramës i bëmë një pyetje, po ta bëjmë edhe ty, në fakt Rama tha unë po e shpëtoj Ilirin po e marr me vete dhe parashutën ja dha Lulit. Një parashutë e ke mbrapa dhe ke edhe një në dorë, ke Lulin dhe Ramën, avioni po bie, kujt do ja japësh parashutën? Ti shpëton për vete.

Meta: Unë do t’i marr të dy në prehër pasi kam frikë se ata nga tensioni nuk do hapin dot parashutën.

Nuk shpëton dot pa Ilirin . Faleminderit shumë që ishe sot! Kënaqësi shumë e madhe.

Meta- Kënaqësia ime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071890354156494
array(1) { ["section"]=> string(98) "ke-do-shpetonte-meta-me-parashute-bashen-apo-ramen-pergjigja-qe-jep-do-ju-shkrije-se-qeshuri-82765" }