'Kë do të puthje në buzë?', Mariza Ikonomi surprizon me meshkujt e famshëm që zgjedh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:24 22-11-2019 'Kë do të puthje në buzë?', Mariza Ikonomi surprizon me meshkujt e famshëm që zgjedh

Marina Ikonomi është një nga këngëtaret shqiptare, që është dalluar gjithmonë për vokalin e saj.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin 'You&Me' me Julkën dhe Arditin.

Përveç intervistës, Mariza u bë pjesë e disa lojërave, ku u zbuluan edhe shumë të fshehta nga jeta e saj.

Në lojën 'Do e doja s’do e doja', këngëtarja u pyet nga Julka për personazhat e famshëm të cilët ishin klasifikuar në kategori të ndryshme.

Kështu për tu puthur në buzë Marizës iu ofruan tre opsione: Florian Agalliun, Landi i 'West Side Family' dhe Floriana Garo. Këngëtarja zgjodhi për të puthur në buzë Florin dhe Landin pasi siç tha dhe ajo janë shumë simpatikë.

Screenshot_13.jpg

Screenshot_12.jpg

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020821094512939
array(1) { ["section"]=> string(87) "ke-do-te-puthje-ne-buze-mariza-ikonomi-surprizon-me-meshkujt-e-famshem-qe-zgjedh-186836" }