'Ke gjithë ato lekë po dhëmbët si lepur', ja si i përgjigjet Arbana ndjekësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:46 03-07-2020 'Ke gjithë ato lekë po dhëmbët si lepur', ja si i përgjigjet Arbana ndjekësit Arbana Osmani

Arbana Osmani është shumë e angazhuar për të na treguar gatimet dhe recetat më të shijshme në Instagram.

Gjithashtu moderatorja gjen dhe kohën për t’ju kthyer përgjigje pyetjeve të ndjekësve të saj. Në një postim të fundit, ku moderatorja shfaqet duke bërë sushi në shtëpi, dikush i ka bërë një koment për dhëmbët, dhe Arbana nuk ia ka lënë mangut.

“Se i ke dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lek”, i shkruan një ndjekës, ndërsa Arbana ia kthen: “Lek i shkuar dëm o Artan”, i përgjigjet ajo.

arbana.jpg

Mjaftoi një batutë për ta kthyer situatën me humor për fansat e saj. Arbana është në pritje të ëmbël dhe pak ditë më parë bëri me dije se bebushi pritet të vijë në jetë gjatë verës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012163162231445
array(1) { ["section"]=> string(81) "ke-gjithe-ato-leke-po-dhembet-si-lepur-ja-si-i-pergjigjet-arbana-ndjekesit-212714" }