‘Ke marrë porosi në telefon të më ndërpresësh mua’, Meta përplaset me Arian Çanin: Po s’ke kohë për mua më thuaj të iki

Publikuar tek: aktualitet, më 21:49 30-10-2020 ‘Ke marrë porosi në telefon të më ndërpresësh mua’, Meta përplaset me Arian Çanin: Po s’ke kohë për mua më thuaj të iki

Presidenti Ilir Meta ka shpërthyer në akuza dhe ofendime ndaj kryeministrit Rama në emisionin “Zonë e Lirë”, por është përplasur edhe me drejtuesin e emisionit Arian Çani.

Ai e ka akuzuar Çanin se ka marrë porosi në telefon për të ndërprerë presidentin kur thotë gjëra të rëndësishme, ndërsa i ka thënë moderatorit se nëse nuk ka kohë për t’i lënë në emision, ai do të ngrihet dhe do të ikë.

“Ke marrë porosi në telefon që të më ndërpresësh mua kur them gjëra të rëndësishme. Nëse s’ke kohë më thuaj të iki në një televizion ku më japin 10 orë kohë të më dëgjojnë shqiptarët”, tha Meta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkollat e Elbasanit kthehen në vatra Covid-19, infektohet mësuesja e gjimnazit ‘Kostandin Kristoforidhi’
Gazetari publikon foton dhe jep lajmin e mirë: Brenda muajit rikthehet grupi tjetër i fëmijëve nga Siria, mes tyre edhe Eva Dumani »
Article Logic
Execution time: 0.012968063354492
array(1) { ["section"]=> string(122) "ke-marre-porosi-ne-telefon-te-me-nderpresesh-mua-meta-perplaset-me-arian-canin-po-s-ke-kohe-per-mua-me-thuaj-te-iki-225852" }