Kë po përqafon me kaq mall modelja shqiptare në mes të New York-ut? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:29 03-03-2017 Kë po përqafon me kaq mall modelja shqiptare në mes të New York-ut? (FOTO)

Përqafim me mall dhe shumë dashuri, të paktën kështu duket në foton e publikuar prej saj në Instagram.

Dy modelet e njohura shqiptare kanë treguar herë pas here se janë mikesha të mira, edhe për faktin se ndajnë pothuajse të njëjtat projekte së bashku në rang ndërkombëtar.

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi janë parë të përqafuara së bashku në Lower East Side, sikur të kishin vite pa u parë. Në një koment vetë Adrola shkruan: Orë të lumtura me Xhesika Berberin. Epo, kësaj i thonë miqësi të mirë! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0291748046875
array(1) { ["section"]=> string(77) "ke-po-perqafon-me-kaq-mall-modelja-shqiptare-ne-mes-te-new-york-ut-foto-70591" }