'Ke skaduar', vajza LAKURIQ sfidon Berluskonin në qendrën e votimit (VIDEO E PLOTË- FOTO)

Publikuar tek: bota, më 16:32 04-03-2018 'Ke skaduar', vajza LAKURIQ sfidon Berluskonin në qendrën e votimit (VIDEO E PLOTË- FOTO)

Italianët janë duke votuar për zgjedhjet e përgjithshme në vend.

Të gjithë politikanët, dhe drejtuesit e partive kryesore i janë drejtuar qendrave të votimit.

Por për kryetarin e Partisë Forza Italia, Silvio Berluskoni ishte përgatitur një surprizë jo fort e këndshme.

Në qendrën e votimit në Milano, Berluskoni u sfidua nga një aktiviste, e cila ishte topless. Vajza e cila ishte rreth moshës 25-30 vjeç hipi në tavolinë, dhe me gjoksin jashtë thirri: Berluskoni ke skaduar.

Sakaq, ky i fundit e komentoi me shaka duke u shprehur se nuk mundi të shikonte asgjë.

Screenshot_17.jpg

 

Screenshot_15.jpg

Screenshot_16.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010135173797607
array(1) { ["section"]=> string(90) "ke-skaduar-vajza-lakuriq-sfidon-berluskonin-ne-qendren-e-votimit-video-e-plote-foto-112177" }