Kejsi inatin e paska vetëm me Stresin, uron publikisht ish-vjehrrën me fjalët më të ndjera

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:57 07-12-2019 Kejsi inatin e paska vetëm me Stresin, uron publikisht ish-vjehrrën me fjalët më të ndjera

Fundi i romancës mes Kejsit dhe Stresit mesa duket ka lënë hatërmbetje vetëm mes çiftit dhe nuk ka prekur raportet familjare.

Në ditëlindjen e nënës së reperit, Shpresës, Kejsi ka zgjedhur fjalët më të ndjera për ta uruar, madje nuk ka nguruar që urimin e saj ta bëjë edhe publik.

'Gëzuar ditëlindjen Shpresa Lushaj! Të uroj nga zemra shëndet dhe lumturi. Të bëftë Zoti çdo ditë po aq të bukur sa e ke shpirtin! Të puth!', shkruan Kejsi bashkangjitur fotos se saj me nënën e Stresit.

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048027992248535
array(1) { ["section"]=> string(96) "kejsi-inatin-e-paska-vetem-me-stresin-uron-publikisht-ish-vjehrren-me-fjalet-me-te-ndjera-188704" }