Kejsi në plazh, por jo si gjithë “VIP-at” e tjerë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:04 25-07-2016 Kejsi në plazh, por jo si gjithë “VIP-at” e tjerë

Kejsi Tola është një ndër artistet shqiptare që falë vokalit të saj ka arritur të ngjitet shumë lart.

Kejsi ka pozuar rreth brigjeve të detit me kokë të lagur,  e veshur me një fustan të bardhë dhe sandale me rripa.

Edhe pse këngëtarja është me pushime, ajo nuk ka dashur të ekspozohet, ndryshe nga vipat e tjerë që tashmë po shijojnë ditët me diell me bikini, foto të cilat i kanë ndarë dhe me fansat e tyre. 

 

kejsi_tola_2.png

kejsi_tola.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02066707611084
array(1) { ["section"]=> string(52) "kejsi-ne-plazh-por-jo-si-gjithe-vip-at-e-tjere-47707" }