Këmbësori përplaset nga makina në Korçë, dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 10:07 09-04-2020 Këmbësori përplaset nga makina në Korçë, dërgohet me urgjencë në spital Ilustruese

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë dhe mësohet se ka mbetur i plagosur një këmbësor.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të një karburanti, ku një automjet ka plagosur një kalimtar.

Këmbësori është plagosur lehtë dhe është dërguar menjëherë në spitalin e Korçës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ende nuk ka detaje të tjera se në çfarë rrethanash ka ndodhur aksidenti dhe se kush e ka pasur fajin.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009268045425415
array(1) { ["section"]=> string(77) "kembesori-perplaset-nga-makina-ne-korce-dergohet-me-urgjence-ne-spital-201942" }