'Kemi prostitutat më të bukura në botë', zbulohet biseda SEKRETE e Trump dhe Putin

Publikuar tek: bota, më 12:33 20-04-2018 'Kemi prostitutat më të bukura në botë', zbulohet biseda SEKRETE e Trump dhe Putin James Comey, Donald Trump dhe Vladimir Putin

Një deklaratë befasuese ka qenë ajo e ish-drejtorit të FBI-së James Comey.

Ai ka deklaruar se presidenti i SHBA Donald Trump i kishte rrëfyer një bisedë me presidentin e Rusisë Putin, ku kishin folur për prostitutat ruse. “Ne kemi disa nga prostitutat më të bukura në botë". Kjo është ajo që del nga memorandumi i Comey i dorëzuar nga Departamenti i Drejtësisë në Kongres, dhe i bërë publike nga Associated Press.

Sipas Comey, Trump ia ka rrëfyer këtë bisedë gjatë një takimi në Shtëpinë e Bardhë në vitin 2017. Sakaq, ish-drejtori i FBI-së shkruan se Trump nuk i tregoi atij se kur presidenti rus i kishte shprehur këto.

 download.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013346910476685
array(1) { ["section"]=> string(86) "kemi-prostitutat-me-te-bukura-ne-bote-zbulohet-biseda-sekrete-e-trump-dhe-putin-117606" }