Kemi qeshur pafund me batutat e tij, por shihni si duket sot aktori shqiptar i humorit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:05 20-12-2016 Kemi qeshur pafund me batutat e tij, por shihni si duket sot aktori shqiptar i humorit (FOTO)

Jemi mësuar ta shohim në ekran duke na argëtuar me batutat dhe humorin e tij, mirëpo vitet ikin shumë shpejt dhe aktori Sejfulla Myftari i njohur si Cekja ka ndryshuar.

Në këtë foto me mikun e tij, “Cekja” duket më ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shohim, me disa rrudha më shumë. Presim që këtë vit të ri humoristi të na surprizojë në ekranin e TV Klan bashkë me aktorët e tjerë. 

15592431_10155501772068765_773520733_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028676986694336
array(1) { ["section"]=> string(96) "kemi-qeshur-pafund-me-batutat-e-tij-por-shihni-si-duket-sot-aktori-shqiptar-i-humorit-foto-63265" }