Kendall Jenner i tregon të gjitha, e mbuluar me tyl transparent (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:06 18-04-2016 Kendall Jenner i tregon të gjitha, e mbuluar me tyl transparent (Foto)

Jemi mësuar të shohim Kim Kardashian e cila përpiqet të thyej internetin me selfiet lakuriq.

Por këtë herë është motra e vogël Kendall Jenner e cila ka bërë disa foto të nxehta. Modelja e Calvin Klein është aktualisht në Coachella ka treguar në rrjetet sociale disa foto ku ka mbuluar gjoksin me një veshje prej tyli të zi transparent. Bukuroshja 21 vjeçare nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithave me veshjen e saj. 

kendall.jpg

kendall4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030699014663696
array(1) { ["section"]=> string(73) "kendall-jenner-i-tregon-te-gjitha-e-mbuluar-me-tyl-transparent-foto-37986" }