Kendall Jenner paska një vëlla binjak dhe ne nuk e dinim? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:53 28-05-2020 Kendall Jenner paska një vëlla binjak dhe ne nuk e dinim? (FOTO) Kirby Jenner - Kendall Jenner

Kur bëhet fjalë për familjen Kardashian dhe Jenner, surprizat nuk kanë të mbaruar.

Kohët e fundit mediet po flasin për binjakun e modeles, i ashtuquajturi Kirby Jenner, i cili gjendet gjithmonë pranë saj, sigurisht me photoshop.

Kirby Jenner është një personalitet dhe komedian i njohur i mediave sociale, i cili ka vite që pozon si vëllai binjak i modeles 24-vjeçare.

Ai aktualisht ka 1.3 milionë ndjekës në Instagram dhe ka një shoë të vetin “Quibi”, ku Kendall dhe Kris Jenner janë prodhuesit ekzekutivë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01019287109375
array(1) { ["section"]=> string(68) "kendall-jenner-paska-nje-vella-binjak-dhe-ne-nuk-e-dinim-foto-208192" }