Kendall Jenner s’mund të rri pa e treguar, nxjerr hapur pirsingun në thithin e gjoksit të saj (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:37 22-06-2016 Kendall Jenner s’mund të rri pa e treguar, nxjerr hapur pirsingun në thithin e gjoksit të saj (FOTOT)

Modelja ndërkombëtare Kendall Jenner s’mund të rri pa e treguar se sa perfekt është trupi i saj.

Së fundmi në një shëtitje në New York  me dy mikeshat e saj modele Hailey Baldwin dhe Gigi Hadid, ka veshur një bluzë shumë transparente.  Duket hapur pirsingu në thithin e gjoksit të saj. 20-vjeçarja është komentuar gjerësisht në rrjetet sociale dhe mediet ndërkombëtare.

 

kendalljenner2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029201984405518
array(1) { ["section"]=> string(104) "kendall-jenner-s-mund-te-rri-pa-e-treguar-nxjerr-hapur-pirsingun-ne-thithin-e-gjoksit-te-saj-fotot-44257" }