Kendall Jenner thotë se është frikësuar, por nuk duket dhe aq (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:48 07-08-2015 Kendall Jenner thotë se është frikësuar, por nuk duket dhe aq (Foto)

Modelja Kendall Jenner ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto provokuese për fansat e saj. Kendall shprehet se ndihet e frikësuar që motra e saj vogël Kylie shumë shpejtë do të mbush 18 vjeçe.

Megjithatë, nga foto duket se motra e Kim Kardashian nuk ndihet edhe aq e frikësuar.      


Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Duffy në Jal dhe zbulon se në skenë ka një problem. A e dini cili është halli i saj?
Sara Hoxha ekspozon super-linjat trupore (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.025542020797729
array(1) { ["section"]=> string(71) "kendall-jenner-thote-se-eshte-frikesuar-por-nuk-duket-dhe-aq-foto-17955" }