Kënga e lënë përgjysmë nga "Doktor Flori" së shpejti në treg (Video)

Publikuar tek: kulture-art, më 12:19 12-06-2015

Një këngë e lënë përgjysmë nga Doktor Flori, së shpejti do të jetë në tregu muzikor.Kënga është kënduar nga vetë ai dhe  vëllai i tij është kujdesur për t’i dhënë dorën e fundit. Lajmi është bërë i ditur edhe nga kolegia e tij Aurela Gaçe, e cila ka postuar edhe një video në rrjetet sociale.

Artisti Florian Kondi, i njohur ndryshe si “Doktor Flori” u nda nga jeta në moshën 35 vjeçare më 17 nëntor të vitit 2014.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053970098495483
array(1) { ["section"]=> string(70) "kenga-e-lene-pergjysme-nga-doktor-flori-se-shpejti-ne-treg-video-13378" }