Kënga e Noizyt “mollë sherri”, mbështetësit e Stresit përplasen me OTR te Çiljeta Xhilaga

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:42 09-08-2016 Kënga e Noizyt “mollë sherri”,  mbështetësit e Stresit përplasen me OTR te Çiljeta Xhilaga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka publikuar në faqen e saj në IG këngën e re të Noizyt në bashkëpunim me Dudën,  Varrosin dhe Lil Kolin.

Por e gjitha është kthyer në një lumë komentesh mes rivalëve, mbështetësve të reperit Stresi dhe atyre të OTR me në krye Noizyn.

Një nga mbështetësit e Stresit e akuzon se teksti i këngës së re “Ilaçi jot” është përdorur edhe në një këngë tjetër të Noizyt por për fansat e këtij të fundit ky nuk mund të quhet kopjim pasi nuk e ka marrë tekstin nga ndonjë këngëtar tjetër po nga vetë këngët e tij.

Dikush tjetër u sqaron fansave të Stresit se ky është “mix tape” ndërsa grupet përdorin një fjalor banal.

Për më tepër lexoni disa prej komenteve:

ciljeta.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13232111930847
array(1) { ["section"]=> string(92) "kenga-e-noizyt-molle-sherri-mbeshtetesit-e-stresit-perplasen-me-otr-te-ciljeta-xhilaga-49201" }